LMZ34002RKGR
Nombor Bahagian LMZ34002RKGR
Pengeluar Texas Instruments
Penerangan DC DC CONVERTER -3 TO -17V
Kuantiti Tersedia 129 pcs in stock
LMZ34002RKGR Price Minta Harga & Masa Lead Online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Maklumat Teknikal LMZ34002RKGR
Nombor Bahagian Pengeluar LMZ34002RKGR Kategori Supplies Power - Lembaga Mount
Pengeluar Texas Instruments Penerangan DC DC CONVERTER -3 TO -17V
Pakej / Kes 41-B1QFN (11x9) Kuantiti Tersedia 129 pcs
Voltan - Output 3 - Voltan - Output 2 -
Voltan - Output 1 -3 ~ -17V Voltan - Input (Min) 4.5V
Voltan - Input (Max) 40V Jenis Non-Isolated PoL Module
Pembekal Peranti Pakej 41-B1QFN (11x9) Saiz / Dimensi 0.44" L x 0.36" W x 0.11" H (11.2mm x 9.2mm x 2.9mm)
Siri SIMPLE SWITCHER® Status produk Active
Pakej / Kes 41-BQFN Module Pakej Tape & Reel (TR)
Suhu Operasi -40°C ~ 85°C Jumlah Output 1
pemasangan Jenis Surface Mount ciri-ciri Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
kecekapan 86% Semasa - Output (Max) 2A
Ciri-ciri kawalan Enable, Active High Nombor produk asas LMZ34002
aplikasi ITE (Commercial)
Model Produk
LMZ34002RKGR
Pengenalan
Merek dan Pembuat
Texas Instruments
Ciri-Ciri
Penghidup/Matikan Jauh
Perlindungan Arus Berlebihan (OCP)
Perlindungan Suhu Berlebihan (OTP)
Kunci Voltan Rendah (UVLO)
Kinerja Produk
Operasi efisien dengan penilaian kecekapan 86%
Menyokong julat voltan input yang luas dari 4.5V hingga 40V
Mampu mengeluarkan sehingga 2A arus output
Spesifikasi Teknikal
Jenis: Modul PoL Tidak Terasing
Voltan Input (Min): 4.5V
Voltan Input (Max): 40V
Voltan Output 1: -3 ~ -17V
Arus Output (Max): 2A
Julat Suhu Operasi: -40°C ~ 85°C
Dimensi, Bentuk, dan Kemasan
Pembungkusan: Tape & Reel (TR)
Saiz / Dimensi: 0.44" P x 0.36" L x 0.11" T (11.2mm x 9.2mm x 2.9mm)