06031C361KAT2A
Nombor Bahagian 06031C361KAT2A
Pengeluar KYOCERA AVX
Penerangan CAP CER 360PF 100V X7R 0603
Kuantiti Tersedia 75788 pcs new original in stock.
Mohon Saham & Sebut Harga
Helaian data 1.06031C361KAT2A.pdf2.06031C361KAT2A.pdf3.06031C361KAT2A.pdf
06031C361KAT2A Price Minta Harga & Masa Lead Online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Maklumat Teknikal 06031C361KAT2A
Nombor Bahagian Pengeluar 06031C361KAT2A Kategori capacitors
Pengeluar AVX (KYOCERA AVX) Penerangan CAP CER 360PF 100V X7R 0603
Pakej / Kes 0603 (1608 Metric) Kuantiti Tersedia 75788 pcs
Voltan - Rated 100V Toleransi ±10%
Ketebalan (Max) 0.035" (0.90mm) suhu Pekali X7R
Saiz / Dimensi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Siri -
penilaian - Status produk Active
Pakej / Kes 0603 (1608 Metric) Pakej Tape & Reel (TR)
Suhu Operasi -55°C ~ 125°C pemasangan Jenis Surface Mount, MLCC
Style Lead - Lead Jarak -
Tinggi - Duduk (Max) - ciri-ciri -
Kadar kegagalan - kemuatan 360 pF
aplikasi General Purpose
Muat turun06031C361KAT2A PDF - EN.pdf
Model Produk
06031C361KAT2A
Pengenalan
Kapasitor Seramik untuk Aplikasi Tujuan Umum
Merek dan Pembuat
AVX
Ciri-Ciri
MLCC Seramik
Teknologi Pemasangan Permukaan
Kinerja Produk
Kapasitans sebanyak 360 pF
Toleransi ±10%
Tegangan Terbaik 100V
Koefisien Suhu X7R
Spesifikasi Teknikal
Julat Suhu Operasi -55°C hingga 125°C
Dimensi, Bentuk, dan Kemasan
Dimensi 0.063" P x 0.032" L (1.60mm x 0.81mm)
Ketebalan 0.035" (0.90mm)