06032U150JAT2A
Nombor Bahagian 06032U150JAT2A
Pengeluar KYOCERA AVX
Penerangan CAP CER 15PF 200V NP0 0603
Kuantiti Tersedia 355584 pcs new original in stock.
Mohon Saham & Sebut Harga
Helaian data 1.06032U150JAT2A.pdf2.06032U150JAT2A.pdf
06032U150JAT2A Price Minta Harga & Masa Lead Online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Maklumat Teknikal 06032U150JAT2A
Nombor Bahagian Pengeluar 06032U150JAT2A Kategori capacitors
Pengeluar AVX (KYOCERA AVX) Penerangan CAP CER 15PF 200V NP0 0603
Pakej / Kes 0603 (1608 Metric) Kuantiti Tersedia 355584 pcs
Voltan - Rated 200V Toleransi ±5%
Ketebalan (Max) 0.036" (0.91mm) suhu Pekali C0G, NP0
Saiz / Dimensi 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm) Siri U
penilaian - Status produk Active
Pakej / Kes 0603 (1608 Metric) Pakej Tape & Reel (TR)
Suhu Operasi -55°C ~ 125°C pemasangan Jenis Surface Mount, MLCC
Style Lead - Lead Jarak -
Tinggi - Duduk (Max) - ciri-ciri Ultra Low ESR
Kadar kegagalan - kemuatan 15 pF
aplikasi RF, Microwave, High Frequency
Muat turun06032U150JAT2A PDF - EN.pdf
Model Produk
06032U150JAT2A
Pengenalan
Kapasitor seramik yang direka untuk aplikasi frekuensi tinggi
Merek dan Pembuat
Korperasi AVX
Ciri-Ciri
ESR Ultra-Rendah, pekali suhu C0G (NP0)
Kinerja Produk
Beroperasi dalam julat suhu -55°C hingga 125°C, direka untuk aplikasi RF, mikrowave, dan frekuensi tinggi, penarafan voltan 200V
Spesifikasi Teknikal
Kapacitans: 15pF, Toleransi: ±5%, Pekali Suhu: C0G, NP0, Voltan - Penarafan: 200V
Dimensi, Bentuk, dan Kemasan
Saiz: 0.060" P x 0.030" L (1.52mm x 0.76mm), Ketebalan: 0.036" (0.91mm), Pembungkusan: Tape & Reel (TR), Jenis Pemasangan: Permukaan Pasang, MLCC, Pakej / Kes: 0603 (1608 Metik)