06033F473KAT2A
Nombor Bahagian 06033F473KAT2A
Pengeluar KYOCERA AVX
Penerangan CAP CER 0.047UF 25V X8R 0603
Kuantiti Tersedia 398790 pcs new original in stock.
Mohon Saham & Sebut Harga
Helaian data 1.06033F473KAT2A.pdf2.06033F473KAT2A.pdf
06033F473KAT2A Price Minta Harga & Masa Lead Online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Maklumat Teknikal 06033F473KAT2A
Nombor Bahagian Pengeluar 06033F473KAT2A Kategori capacitors
Pengeluar AVX (KYOCERA AVX) Penerangan CAP CER 0.047UF 25V X8R 0603
Pakej / Kes 0603 (1608 Metric) Kuantiti Tersedia 398790 pcs
Voltan - Rated 25V Toleransi ±10%
Ketebalan (Max) 0.035" (0.90mm) suhu Pekali X8R
Saiz / Dimensi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Siri -
penilaian - Status produk Active
Pakej / Kes 0603 (1608 Metric) Pakej Tape & Reel (TR)
Suhu Operasi -55°C ~ 150°C pemasangan Jenis Surface Mount, MLCC
Style Lead - Lead Jarak -
Tinggi - Duduk (Max) - ciri-ciri High Temperature
Kadar kegagalan - kemuatan 0.047 µF
aplikasi General Purpose
Muat turun06033F473KAT2A PDF - EN.pdf
Model Produk
06033F473KAT2A
Pengenalan
Kapasitor seramik untuk aplikasi tujuan umum
Merek dan Pembuat
AVX Corporation
Ciri-Ciri
Kapasitor Seramik Berlapis Permukaan (MLCC), penggunaan untuk tujuan umum
Kinerja Produk
Kapasitans sebanyak 0.047F dengan toleransi ±10%, berfungsi dengan berkesan dalam julat suhu -55°C hingga 150°C
Spesifikasi Teknikal
Penarafan voltan sebanyak 25V, koefisien suhu X8R
Dimensi, Bentuk, dan Kemasan
Dimensi: 0.063" P x 0.032" L (1.60mm x 0.81mm), Ketebalan: Maksimum 0.035" (0.90mm), Diterima dalam bentuk Tape & Reel (TR) untuk pemasangan automatik