BTT62004ESAXUMA1
Nombor Bahagian BTT62004ESAXUMA1
Pengeluar Infineon Technologies
Penerangan IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 TSDSO-24
Kuantiti Tersedia 16151 pcs new original in stock.
Mohon Saham & Sebut Harga
Helaian data 1.BTT62004ESAXUMA1.pdf2.BTT62004ESAXUMA1.pdf3.BTT62004ESAXUMA1.pdf
BTT62004ESAXUMA1 Price Minta Harga & Masa Lead Online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Maklumat Teknikal BTT62004ESAXUMA1
Nombor Bahagian Pengeluar BTT62004ESAXUMA1 Kategori Litar Bersepadu (IC)
Pengeluar Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) Penerangan IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 TSDSO-24
Pakej / Kes PG-TSDSO-24-21 Kuantiti Tersedia 16151 pcs
Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) Not Required Voltan - Beban 5V ~ 36V
suis jenis General Purpose Pembekal Peranti Pakej PG-TSDSO-24-21
Siri Automotive, AEC-Q100, PROFET® Rds On (Typ) 200mOhm
Nisbah - Input: Output 1:1 Status produk Active
Pakej / Kes 24-TSSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad Pakej Tape & Reel (TR)
Jenis output N-Channel Konfigurasi output High Side
Suhu Operasi -40°C ~ 150°C (TJ) Jumlah Output 4
pemasangan Jenis Surface Mount antara muka On/Off
Jenis Input Non-Inverting ciri-ciri -
Perlindungan kesalahan Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage Semasa - Output (Max) 1A
Nombor produk asas BTT6200
Model Produk
BTT62004ESAXUMA1
Pengenalan
Pemutus Pengedaran Kuasa untuk Aplikasi Automotif
Merek dan Pembuat
Infineon Technologies
Ciri-Ciri
Konfigurasi Output High Side
Jenis Output N-Channel
Output Saluran Quad
Had Arus Tetap
Pengesanan Beban Terbuka
Perlindungan Suhu Tinggi
Perlindungan Voltan Tinggi
Kinerja Produk
Suis high-side dengan 4 output bebas
Arus output maksimum 1A bagi setiap saluran
Rds(on) tipikal 200mOhm
Beroperasi dari 5V hingga 36V voltan beban
Spesifikasi Teknikal
Jenis Suis Pelbagai Tujuan
Rds On (Tipikal) 200mOhm
Had Arus (Tetap)
Pentas AEC-Q100
Dimensi, Bentuk, dan Kemasan
Pakej / Kes: 24-TSSOP dengan Pad Terdedah
Dimensi: 0.154", 3.90mm Lebar
Pembungkusan: Jalur dan Reel (TR) untuk pemasangan automatik
Kualiti dan Kebolehpercayaan
Beroperasi pada suhu dari -40°C hingga 150°C