GJM0335C1E5R3WB01D
Nombor Bahagian GJM0335C1E5R3WB01D
Pengeluar Murata Electronics
Penerangan CAP CER 5.3PF 25V NP0 0201
Kuantiti Tersedia 2620 pcs new original in stock.
Mohon Saham & Sebut Harga
Helaian data 1.GJM0335C1E5R3WB01D.pdf2.GJM0335C1E5R3WB01D.pdf
GJM0335C1E5R3WB01D Price Minta Harga & Masa Lead Online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Maklumat Teknikal GJM0335C1E5R3WB01D
Nombor Bahagian Pengeluar GJM0335C1E5R3WB01D Kategori capacitors
Pengeluar Murata Electronics Penerangan CAP CER 5.3PF 25V NP0 0201
Pakej / Kes 0201 (0603 Metric) Kuantiti Tersedia 2620 pcs
Voltan - Rated 25V Toleransi ±0.05pF
Ketebalan (Max) 0.013" (0.33mm) suhu Pekali C0G, NP0
Saiz / Dimensi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Siri GJM
penilaian - Status produk Active
Pakej / Kes 0201 (0603 Metric) Pakej Tape & Reel (TR)
Suhu Operasi -55°C ~ 125°C pemasangan Jenis Surface Mount
Style Lead - Lead Jarak -
Tinggi - Duduk (Max) - ciri-ciri High Q, Low Loss
kemuatan 5.3 pF Nombor produk asas GJM0335C1E
aplikasi RF, Microwave, High Frequency
Muat turunGJM0335C1E5R3WB01D PDF - EN.pdf
Model Produk
GJM0335C1E5R3WB01D
Pengenalan
Kapasitor seramik yang dioptimumkan untuk aplikasi RF, gelombang mikro, dan frekuensi tinggi
Merek dan Pembuat
Murata Electronics
Ciri-Ciri
Kualiti Tinggi, Kerugian Rendah. Dioptimumkan untuk litar RF dan gelombang mikro
Kinerja Produk
Kapasitans yang stabil dengan toleransi ±0.05pF. Beroperasi dengan berkesan dalam julat suhu dari -55°C hingga 125°C
Spesifikasi Teknikal
Kapasitans: 5.3 pF. Voltan - Dinilai: 25V. Koefisien Suhu: C0G, NP0
Dimensi, Bentuk, dan Kemasan
Pakej / Kes: 0201 (0603 Metrik). Saiz / Dimensi: 0.024" P x 0.012" L (0.60mm x 0.30mm). Ketebalan (Max): 0.013" (0.33mm). Pembungkusan: Tape & Reel (TR)