MC68E360VR25VLR2
Nombor Bahagian MC68E360VR25VLR2
Pengeluar NXP USA Inc.
Penerangan IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Kuantiti Tersedia 17821 pcs new original in stock.
Mohon Saham & Sebut Harga
MC68E360VR25VLR2 Price Minta Harga & Masa Lead Online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Maklumat Teknikal MC68E360VR25VLR2
Nombor Bahagian Pengeluar MC68E360VR25VLR2 Kategori Litar Bersepadu (IC)
Pengeluar NXP USA Inc. Penerangan IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Pakej / Kes 357-PBGA (25x25) Kuantiti Tersedia 17821 pcs
Voltan - I / O 3.3V USB -
Pembekal Peranti Pakej 357-PBGA (25x25) Speed 25MHz
Siri M683xx Ciri-ciri keselamatan -
SATA - Pengawal RAM DRAM
Status produk Obsolete Pakej / Kes 357-BBGA
Pakej Tape & Reel (TR) Suhu Operasi 0°C ~ 70°C (TA)
Bilangan Cores / Bas Lebar 1 Core, 32-Bit pemasangan Jenis Surface Mount
Graphics Acceleration No Ethernet 10Mbps (1)
Display & Antara Muka Kawalan - Processor Core CPU32+
Co-Processors / DSP Communications; CPM Nombor produk asas MC68
Antaramuka tambahan SCC, SMC, SPI
Muat turunMC68E360VR25VLR2 PDF - EN.pdf
Model Produk
MC68E360VR25VLR2
Pengenalan
Mikropemproses tertanam yang tidak lagi digunakan
Merek dan Pembuat
nxp-semicondutores
Ciri-Ciri
Pemproses Inti CPU32+
Kopemproses Komunikasi (CPM)
Pengawal DRAM
Kinerja Produk
1 Teras, seni bina 32-Bit
Kelajuan 25MHz
Spesifikasi Teknikal
Kategori Mikropemproses Tertanam
J siri M683xx
Dimensi, Bentuk, dan Kemasan
Jenis Pemasangan Mount Surface
Pembungkusan/Cangkerang 357-BBGA
Pembungkusan Peranti Pembekal 357-PBGA (25x25)
Kualiti dan Kebolehpercayaan
Suhu Operasi 0°C ~ 70°C