0603B331K101CT
Nombor Bahagian 0603B331K101CT
Pengeluar Walsin Technology Corporation
Penerangan CAP CER 330PF 100V X7R 0603
Kuantiti Tersedia 304000 pcs new original in stock.
Mohon Saham & Sebut Harga
Helaian data 0603B331K101CT.pdf
0603B331K101CT Price Minta Harga & Masa Lead Online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Maklumat Teknikal 0603B331K101CT
Nombor Bahagian Pengeluar 0603B331K101CT Kategori capacitors
Pengeluar Walsin Technology Penerangan CAP CER 330PF 100V X7R 0603
Pakej / Kes 0603 (1608 Metric) Kuantiti Tersedia 304000 pcs
Voltan - Rated 100V Toleransi ±10%
Ketebalan (Max) 0.034" (0.87mm) suhu Pekali X7R
Saiz / Dimensi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Siri -
penilaian - Status produk Active
Pakej / Kes 0603 (1608 Metric) Pakej Tape & Reel (TR)
Suhu Operasi -55°C ~ 125°C pemasangan Jenis Surface Mount, MLCC
Style Lead - Lead Jarak -
Tinggi - Duduk (Max) - ciri-ciri -
Kadar kegagalan - kemuatan 330 pF
aplikasi General Purpose
Model Produk
0603B331K101CT
Pengenalan
Kapasitor Seramik untuk Aplikasi Tujuan Umum
Merek dan Pembuat
Walsin Technology
Ciri-Ciri
MLCC Pasang Permukaan
Kapasitansi 330 pF
Kopefisyen Suhu X7R
Pembungkusan Tape & Reel untuk Pemasangan Automatik
Kinerja Produk
Voltan Penarafan 100V
Julat Suhu Operasi dari -55°C hingga 125°C
Toleransi ±10%
Spesifikasi Teknikal
Bahan Dielektrik X7R
Kapasitor Tujuan Umum
Dimensi, Bentuk, dan Kemasan
Pek/Sarung 0603 (1608 Metrik)
Panjang 0.063" (1.60mm)
Lebar 0.031" (0.80mm)
Ketebalan Maksimum 0.034" (0.87mm)