CS0603KRX7R9BB472
Nombor Bahagian CS0603KRX7R9BB472
Pengeluar YAGEO
Penerangan CAP CER 4700PF 50V X7R 0603
Kuantiti Tersedia 1195219 pcs new original in stock.
Mohon Saham & Sebut Harga
Helaian data CS0603KRX7R9BB472.pdf
CS0603KRX7R9BB472 Price Minta Harga & Masa Lead Online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Maklumat Teknikal CS0603KRX7R9BB472
Nombor Bahagian Pengeluar CS0603KRX7R9BB472 Kategori capacitors
Pengeluar Yageo Penerangan CAP CER 4700PF 50V X7R 0603
Pakej / Kes 0603 (1608 Metric) Kuantiti Tersedia 1195219 pcs
Voltan - Rated 50V Toleransi ±10%
Ketebalan (Max) 0.037' (0.95mm) suhu Pekali X7R
Saiz / Dimensi 0.063' L x 0.031' W (1.60mm x 0.80mm) Siri CS
penilaian - Status produk Active
Pakej / Kes 0603 (1608 Metric) Pakej Tape & Reel (TR)
Suhu Operasi -55°C ~ 125°C pemasangan Jenis Surface Mount, MLCC
Style Lead - Lead Jarak -
Tinggi - Duduk (Max) - ciri-ciri Soft Termination
Kadar kegagalan - kemuatan 4700 pF
aplikasi Boardflex Sensitive
Muat turunCS0603KRX7R9BB472 PDF - EN.pdf
Model Produk
CS0603KRX7R9BB472
Pengenalan
Kapasitor seramik yang direka untuk aplikasi pemasangan permukaan
Merek dan Pembuat
Yageo
Ciri-Ciri
Kinerja Produk
Kapacitansi 4700 pF dengan toleransi ±10%; Boleh beroperasi antara -55°C dan 125°C; Dinilai untuk aplikasi 50V
Spesifikasi Teknikal
Jenis seramik MLCC; Bahan dielektrik X7R
Dimensi, Bentuk, dan Kemasan
Saiz pakej 0603 (1.60mm x 0.80mm); Ketebalan kira-kira 0.95mm; Dihantar dalam Tape & Reel untuk pemasangan automatik