RT0805DRE07130RL
Nombor Bahagian RT0805DRE07130RL
Pengeluar YAGEO
Penerangan RES SMD 130 OHM 0.5% 1/8W 0805
Kuantiti Tersedia 2544 pcs new original in stock.
Mohon Saham & Sebut Harga
Helaian data RT0805DRE07130RL.pdf
RT0805DRE07130RL Price Minta Harga & Masa Lead Online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Maklumat Teknikal RT0805DRE07130RL
Nombor Bahagian Pengeluar RT0805DRE07130RL Kategori perintang
Pengeluar Yageo Penerangan RES SMD 130 OHM 0.5% 1/8W 0805
Pakej / Kes 0805 Kuantiti Tersedia 2544 pcs
Toleransi ±0.5% suhu Pekali ±50ppm/°C
Pembekal Peranti Pakej 0805 Saiz / Dimensi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Siri RT Mod panel 130 Ohms
Status produk Active Kuasa (Watt) 0.125W, 1/8W
Pakej / Kes 0805 (2012 Metric) Pakej Tape & Reel (TR)
Suhu Operasi -55°C ~ 155°C Bilangan Penamatan 2
Tinggi - Duduk (Max) 0.024" (0.60mm) ciri-ciri -
Kadar kegagalan - komposisi Thin Film
Model Produk
RT0805DRE07130RL
Pengenalan
Resistor Filem Nipis Pasang Permukaan
Merek dan Pembuat
Yageo
Ciri-Ciri
Filem Nipis Ketepatan
Koefisien Suhu Rendah
Stabiliti Tinggi
Toleransi Ketat
Kinerja Produk
Nilai Rintangan Tepat
Prestasi Boleh Dipercayai dalam Suhu Berubah
Stabil di Bawah Tekanan Elektrik
Spesifikasi Teknikal
Rintangan 130 Ohm
Toleransi ±0.5%
Penilaian Kuasa 0.125W
Dimensi, Bentuk, dan Kemasan
Pakej 0805 (2012 Metik)
Panjang 0.079" x Lebar 0.049"
Tinggi Maksimum 0.024"