CC1210KRX7R7BB106
Nombor Bahagian CC1210KRX7R7BB106
Pengeluar Yageo
Penerangan
Kuantiti Tersedia 22000 pcs new original in stock.
Mohon Saham & Sebut Harga
Helaian data
CC1210KRX7R7BB106 Price Minta Harga & Masa Lead Online
or Email us: Info@ariat-tech.com
Maklumat Teknikal CC1210KRX7R7BB106
Nombor Bahagian Pengeluar CC1210KRX7R7BB106 Kategori Litar Bersepadu (IC)
Pengeluar Yageo Penerangan
Pakej / Kes SMD Kuantiti Tersedia 22000 pcs
Condtion New Original Stock Waranti 100% Perfect Functions
Lead Time 2-3days after payment. Pembayaran PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer
Penghantaran oleh DHL / Fedex / UPS Pelabuhan HongKong
E-mel RFQ Info@ariat-tech.com
Model Produk
CC1210KRX7R7BB106
Pengenalan
Kapasitor seramik yang direka untuk aplikasi umum
Merek dan Pembuat
Yageo
Ciri-Ciri
Kinerja Produk
Spesifikasi Teknikal
Kapasitans: 10 µF, Penarafan voltan: 16 V, Koefisien suhu: X7R, Saiz kes: 1210, Jenis pemasangan: Pemasangan permukaan
Dimensi, Bentuk, dan Kemasan
Dimensi: 3.2 mm x 2.5 mm, Bentuk segi empat tepat, Pembungkusan pita dan kekili untuk pemasangan automatik